Plošiny Procházka

pronájem a služby

Malby a nátěry

Výškové malování a bílení

Provádíme malování a bílení stropů, stěn, nosníků, překladů, zděných fasád a jiných různých prostor. Všechny tyto činnosti realizujeme ve výrobních, opravárenských, skladových a obchodních halách ale také v garážích, kotelnách a v dalších různých výškově náročných provozech. Součástí našich služeb je také malování a bílení "ze země" to znamená kanceláře, chodby, schodiště, sociální zařízení a další různé prostory. K ucelenosti zakázky samozřejmě patří různé drobné opravy před počátkem malování. Namíchání odstínů a druhy barev jsou vždy na výběru zákazníka.

Výškové nátěry

Natíráme v interiérech i exteriérech veškeré ocelové konstrukce, jeřáby, sloupy, sila, plechové fasády, okapy, střechy. Všechny tyto činnosti realizujeme ve výrobních, opravárenských, skladových a obchodních halách ale také v garážích, kotelnách a v dalších různých nejen výškově náročných provozech.

Malby a nátěry se dnes provádí nejen z hygienických, údržbářských a antikorozních důvodů, ale také, aby celý provoz působil čistě a pěkně kvůli zákazníkům a odběratelským firmám, které jezdí na pravidelné kontroly kvalit výrobků.

Pohyb ve výškách

K pohybu ve výškách používáme pracovní plošiny v kombinaci se žebříky a štaflemi. Celá činnost se po dohodě provádí bez omezení provozu.

Ceník

V případě zájmu o naše služby Vám rádi vytvoříme co nejpřesnější cenovou nabídku i ve více cenových variantách, pokud to její charakter umožňuje, abyste si mohli vybrat dle vašich finančních možností.